Oficjalnie: Transfer Kádára

Oficjalnie: Transfer Kádára
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech

Tamás Kádár odchodzi z Lecha.

Poznaniacy poinformowali za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że reprezentant Węgier udał się na testy medyczne do Kijowa. Po nich podpisze długoterminową umowę z tamtejszym Dynamem.

„Kolejorz” był przygotowany na odejście podstawowego zawodnika, o czym świadczy pozyskanie Wołodymyra Kostewycza. Kádára specjalnie oszczędzano w trakcie zimowych przygotowań, by nie nabawił się kontuzji, która mogłaby przekreślić jego transfer.

Defensor trafił do Lecha w 2015 roku za 450 tysięcy euro. Przychodził jako środkowy obrońca, ale z czasem zaczął grać na lewej stronie boiska. Klub z Wielkopolski czeka duży zastrzyk gotówki, bowiem Ukraińcy mają zapłacić za piłkarza około 2,5 miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy