Oficjalnie: Transfer reprezentanta Ghany odwołany, bo miał o jednego agenta za dużo

Oficjalnie: Transfer reprezentanta Ghany odwołany, bo miał o jednego agenta za dużo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Citi FM Online | Rubin Kazań

Mubarak Wakaso nie zasili szeregów Al-Ittihad FC.

Reprezentant Ghany już dwa tygodnie temu pojawił się w Arabii Saudyjskiej, gdzie przeszedł pierwsze testy medyczne w klubie, z którym miał związać się trzyletnim kontraktem. Wydawało się, że złożenie przez Wakaso podpisu pod umową będzie tylko formalnością. Niestety cała ta sprawa się przedłużała i ostatecznie przedstawiciele Al-Ittihad zerwali negocjacje z piłkarzem.

Lewoskrzydłowy pogodził się już z tą decyzją i nawet zdążył wrócić do rosyjskiej drużyny, aby wziąć udział w sesji zdjęciowej zespołu. Może to oznaczać, że 25-latek w tym okienku transferowym nie opuści Rubina Kazań, który miał zainkasować za niego 2,5 miliona euro.

Warto jednak zwrócić uwagę, że Ghańczyk nie trafił do ekipy z Arabii Saudyjskiej przez swoje wygórowane warunki finansowe czy oblanie testów medycznych, ale z winy swojego agenta... a raczej dwóch agentów.

Do tej pory o interesy Wakaso dbał Miguel Garcias Hita, ale to nie on miał dopinać szczegółów kontraktu z Al-Ittihad, a nowy przedstawiciel zawodnika - Eduardo. Ten fakt nie spodobał się dotychczasowemu pełnomocnikowi piłkarza, który zagroził, że zgłosi całą sprawę do FIFA.

Klub z Arabii Saudyjskiej w obawie przed wysoką karą i ewentualnym zawieszeniem możliwość dokonywania transferów postanowił anulować wszystkie ustalenia z Rubinem Kazań oraz 25-latkiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy