Oficjalnie: Transfer Soboty

Oficjalnie: Transfer Soboty
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: FC Sankt Pauli

FC Sankt Pauli wykupiło Waldemara Sobotę z Club Brugge.

29-letni pomocnik trafił do zespołu z Hamburga w styczniu 2015 roku na zasadzie wypożyczenia. Były gracz Śląska Wrocław rozegrał do tej pory 34 mecze w barwach "Piratów", w których zdobył pięć goli. Władze klubu zdecydowały się skorzystać z opcji wykupienia Soboty, argumentując, że przez ostatni rok stał się bardzo ważnym zawodnikiem.

- Waldemar ogrywa ważną rolę w naszym zespole, wspierając swoim doświadczeniem młodszych zawodników. Udało nam się szybko dojść do porozumienia, na mocy którego będziemy kontynuować współpracę. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się go wykupić - stwierdził dyrektor sportowy klubu Thomas Meggle.

Nowy kontrakt 18-krotnego reprezentanta Polski będzie obowiązywał do 30 czerwca 2018 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy