Oficjalnie: Transfer Soboty

Oficjalnie: Transfer Soboty
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: FC Sankt Pauli

FC Sankt Pauli wykupiło Waldemara Sobotę z Club Brugge.

29-letni pomocnik trafił do zespołu z Hamburga w styczniu 2015 roku na zasadzie wypożyczenia. Były gracz Śląska Wrocław rozegrał do tej pory 34 mecze w barwach "Piratów", w których zdobył pięć goli. Władze klubu zdecydowały się skorzystać z opcji wykupienia Soboty, argumentując, że przez ostatni rok stał się bardzo ważnym zawodnikiem.

- Waldemar ogrywa ważną rolę w naszym zespole, wspierając swoim doświadczeniem młodszych zawodników. Udało nam się szybko dojść do porozumienia, na mocy którego będziemy kontynuować współpracę. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się go wykupić - stwierdził dyrektor sportowy klubu Thomas Meggle.

Nowy kontrakt 18-krotnego reprezentanta Polski będzie obowiązywał do 30 czerwca 2018 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy