Oficjalnie: Traoré prawie w Evertonie

Oficjalnie: Traoré prawie w Evertonie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Everton FC

Everton potwierdził, że Lacina Traoré zostanie zawodnikiem klubu, o ile otrzyma pozwolenie na pracę na Wyspach.

Nie powinno to być problemem, gdyż raz już otrzymał zgodę przy okazji negocjacji z West Ham United. O ile nie wynikną jakieś komplikacje, jutro zostanie potwierdzone wypożyczenie z AS Monaco do końca sezonu 2013/2014.

- Lacina to zawodnik, którym się bardzo interesujemy. Musimy najpierw pokonać ten płotek, żeby móc dołączyć wzmocnienie do składu - powiedział po meczu z West Bromwich Albion menadżer Evertonu Roberto Martinez.

Wcześniej z walki o zawodnika zrezygnował wspomniany West Ham United: ze względów finansowych oraz kontuzji, przez którą na Traoré będzie trzeba poczekać może nawet do połowy lutego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy