OFICJALNIE: Trapp już nie zagra w tym roku

OFICJALNIE: Trapp już nie zagra w tym roku fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eintracht Frankfurt

Kevin Trapp będzie musiał pauzować przez kilka najbliższych miesięcy.

Reprezentant Niemiec rozegrał cały mecz przeciwko Unionowi Berlin (2:1), mimo że w jego trakcie nabawił się kontuzji ramienia.

Pierwsze rokowania po zakończeniu spotkania nie były zbyt optymistyczne dla 29-letniego zawodnika i zostały potwierdzone przez specjalistę po przejściu przez piłkarza dokładniejszych badań, które wykazały, że uraz bramkarza jest na tyle poważny, że będzie musiał poddać się operacji, która wykluczy go z gry do końca 2019 roku.

- Niestety nie jest to dobra wiadomość dla Kevina i dla nas. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i jesteśmy pewni, że wróci do dobrej formy. Do tego momentu jego miejsce w bramce zajmie Frederik Rönnow – powiedział Bruno Hübner, dyrektor sportowy klubu.

Trapp wrócił do Eintrachtu w sierpniu ubiegłego roku po trzyletniej przerwie spowodowanej nie do końca udanym pobytem w szeregach Paris Saint-Germain.

29-letni zawodnik wystąpił w jedenastu spotkaniach 2Die Adler” w tym sezonie i zachował w nich trzykrotnie czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy