OFICJALNIE: Trener Niecieczy zwolniony

OFICJALNIE: Trener Niecieczy zwolniony
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza poinformowała, że Marcin Kaczmarek nie przedłuży kontraktu z klubem i pożegna się z posadą trenera klubu.

Władze „Słoników” podały swoją decyzję tuż po zakończeniu ostatniego ligowego spotkania. Ubiegłoroczny spadkowicz wygrał z Wartą Poznań (1:0). Termalica zakończyła sezon na ósmej pozycji z 23 punktami straty do miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy. W 34 meczach zdobyła 45 bramek, a straciła 46.

Marcin Kaczmarek przyjechał do Niecieczy we wrześniu jako zastępca Jacka Zielińskiego. 45-latek poprowadził drużynę w 25 meczach – zdobył w nich 41 punktów. 

Przyszłość polskiego trenera nie jest znana. „Express Ilustrowany” donosi jednak, że Widzew Łódź mocno rozpatruje jego kandydaturę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy