OFICJALNIE: Trener Niecieczy zwolniony

OFICJALNIE: Trener Niecieczy zwolniony
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza poinformowała, że Marcin Kaczmarek nie przedłuży kontraktu z klubem i pożegna się z posadą trenera klubu.

Władze „Słoników” podały swoją decyzję tuż po zakończeniu ostatniego ligowego spotkania. Ubiegłoroczny spadkowicz wygrał z Wartą Poznań (1:0). Termalica zakończyła sezon na ósmej pozycji z 23 punktami straty do miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy. W 34 meczach zdobyła 45 bramek, a straciła 46.

Marcin Kaczmarek przyjechał do Niecieczy we wrześniu jako zastępca Jacka Zielińskiego. 45-latek poprowadził drużynę w 25 meczach – zdobył w nich 41 punktów. 

Przyszłość polskiego trenera nie jest znana. „Express Ilustrowany” donosi jednak, że Widzew Łódź mocno rozpatruje jego kandydaturę. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy