Oficjalnie: Troisi w Al-Ittihad

Oficjalnie: Troisi w Al-Ittihad
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: James Troisi

James Troisi został nowym zawodnikiem Al-Ittihad FC.

Australijczyk przechodzi do klubu z Arabii Saudyjskiej z Juventusu. Obie strony nie ujawniły kwoty odstępnego za piłkarza. Wiadomo jednak, ze lewoskrzydłowy związał się z nowym pracodawcą dwuletnim kontraktem.

Troisi zasilił szeregi "Starej Damy" przed startem minionego sezonu i zaledwie po dwóch miesiącach pobytu w Turynie został wypożyczony do Zulte Waregem. W tym belgijskim zespole 27-latek rozegrał 23 spotkania, w których strzelił pięć bramek oraz zanotował tyle samo asyst.

Warto również wspomnieć, że Australijczyk jest uczestnikiem ostatnich Mistrzostw Świata oraz zwycięzcą tegorocznego Pucharu Azji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy