OFICJALNIE: Tront i Grobelny w Miedzi

OFICJALNIE: Tront i Grobelny w Miedzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Damiana Tronta i Jędrzeja Grobelnego.

Brak awansu do Ekstraklasy spowodował, że działacze Miedzi Legnica szukają wzmocnień przed kolejnym sezonem. W ostatnich godzinach do zespołu dołączyli Damian Tront i Jędrzej Grobelny.

Pierwszy z nich przenosi się do wspomnianej ekipy z GKS-u Jastrzębie na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie zdobył cztery gole i zanotował cztery asysty.

Drugi z graczy trafia do Miedzi z rezerw Pogoni Szczecin na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy