OFICJALNIE: Trzech zawodników odeszło z Radomiaka Radom
2025-07-19 23:34:56; Aktualizacja: 5 miesięcy temu
Radomiak Radom przekazał, że z końcem czerwca jego szeregi opuścili Saad Agouzoul, Radosław Cielemęcki oraz Francisco Ramos.
Klub z województwa mazowieckiego za pośrednictwem oficjalnego komunikatu podziękował za grę w swoich barwach aż ośmiu zawodników. W tym gronie znaleźli się Marco Burch, Renat Dadaszow, Maciej Kikolski, Rahil Mammadov, Kamil Pestka, Francisco Ramos, Saad Agouzoul oraz Radosław Cielemęcki.
Niewiadomą pozostawała jedynie przyszłość trzech ostatnich graczy, w sprawie których nie informowano od zakończenia sezonu. Teraz wiadomo już jednak, że wygasające w połowie tego roku kontrakty Francisco Ramosa i Radosława Cielemęckiego nie zostały przedłużone, natomiast przebywający od lutego na wypożyczeniu Saad Agouzoul powrócił do francuskiego AJ Auxerre.
Wiosną Marokańczyk zagrał w trzynastu meczach na poziomie Ekstraklasy. W swoim debiucie przeciwko Legii Warszawa zdobył nawet bramkę. Popularne
Jeżeli chodzi o Francisco Ramosa, portugalski pomocnik przywdziewał zielony trykot od stycznia 2023 roku, a dla Radomiaka zanotował łącznie 27 występów.
Trzeci z wymienionych piłkarzy, Radosław Cielemęcki, trafił do Radomia w lipcu zeszłego roku z Wisły Płock. Od tamtego momentu zaliczył udział w ośmiu spotkaniach Ekstraklasy oraz pucharowym pojedynku przeciwko Górnikowi Zabrze.
Wraz z końcem sezonu wygasły kontrakty lub zakończyły się wypożyczenia ośmiu zawodników: Saada Agouzoula, Marco Burcha, Radosława Cielemęckiego, Renata Dadashova, Macieja Kikolskiego, Rahila Mammadova, Kamila Pestki i Chico Ramosa 🔚
— Radomiak Radom (@Radomiak_Radom) July 19, 2025
Panowie, dziękujemy za grę w barwach… pic.twitter.com/yzmRoTmUWj









![Fenerbahçe bije rekord transferowy [OFICJALNIE]](img/photos/114323/170x113/matteo-guendouzi.jpg)




![Real Madryt lepszy od Atlético Madryt. El Clásico w finale Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/104309/170x113/real-madryt.jpg)




![Widzew Łódź pracuje nad tym transferem [POTIWERDZONE]](img/photos/110807/90x60/piotr-burlikowski.jpg)
![Zagłębie Lubin pożegnało pomocnika [OFICJALNIE]](img/photos/95894/90x60/zaglebie-lubin.jpg)
![Spięcie Diego Simeone z Viníciusem Júniorem. Uderzył w czuły punkt [WIDEO]](img/photos/114324/90x60/xyz.jpg)


![Fenerbahçe bije rekord transferowy [OFICJALNIE]](img/photos/114323/90x60/matteo-guendouzi.jpg)
![Widzew Łódź pracuje nad tym transferem [POTIWERDZONE]](img/photos/110807/170x113/piotr-burlikowski.jpg)
![Zagłębie Lubin pożegnało pomocnika [OFICJALNIE]](img/photos/95894/170x113/zaglebie-lubin.jpg)



