OFICJALNIE: Tupaj w Miedzi

OFICJALNIE: Tupaj w Miedzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Pawła Tupaja.

Po sprowadzeniu Michała Bednarskiego z Górnika Polkowice, przyszedł czas na kolejny transfer. Tym razem do pierwszoligowca dołączył Paweł Tupaj.

20-latek był w ostatnich dniach testowany przez sztab szkoleniowy Miedzi. Pozostawił po sobie dobre wrażenie, dlatego też zdecydowano się go pozyskać na stałe.

Prawy obrońca podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- W Legnicy tworzy się ambitny i ciekawy projekt, który ma szanse na to, by awansować do Ekstraklasy. To dobre miejsce dla młodych zawodników. Chcę wywalczyć sobie miejsce w składzie - powiedział.

Urodzony w Chodzieżu piłkarz to wychowanek Lecha Poznań. W minionym sezonie rozegrał 29 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy