Oficjalnie: Turnbull w Leeds

Oficjalnie: Turnbull w Leeds
Filip Brzeziński
Filip Brzeziński
Źródło: Leeds United

Ross Turnbull dołącza do Leeds United.

Bramkarz podpisał z nowym zespołem dwuletni kontrakt.  30-latek trafi do ''The Peacocks'' na zasadzie wolnego transferu, ponieważ wraz z końcem czerwca wygasła jego umowa z Barnsley.

Wychowanek Middlesbrough podczas swojej kariery grał w wielu brytyjskich klubach, miedzy innymi w Chelsea. Doświadczony zawodnik może pochwalić się 34 meczami w Premier League oraz trzema występami w Lidze Mistrzów.

Jego wartość rynkowa wynosi 400 tysięcy euro. Turnbull był wcześniej młodzieżowym reprezentantem Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy