Oficjalnie: Twente jednak w Eredivisie! Duży transfer Polaka?

Oficjalnie: Twente jednak w Eredivisie! Duży transfer Polaka?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Twente | Przegląd Sportowy

Apelacja Twente wobec decyzji o odebraniu licencji została rozpatrzona pozytywnie i klub z Enschede zagra w kolejnym sezonie Eredivisie.


***

Mimo pozytywnej decyzji KNVB (holenderski związek piłkarski), Twente musi uiścić grzywnę w wysokości 181 tysięcy euro.

Według „Przeglądu Sportowego” w związku z utrzymaniem w najwyższej klasie rozgrywkowej Twente chce wzmocnić swój skład m.in. Mateuszem Klichem, który z powodzeniem grał już w Eredivisie w barwach Zwolle. Aktualnie ofensywny pomocnik jest zawodnikiem Kaiserslautern, jednak w ostatnim sezonie zaliczył tylko 16 spotkań, trzy bramki i jedną asystę w 2. Bundeslidze. Teraz może sobie dość swobodnie poszukiwać nowego klubu, gdyż Niemcy nie postawią zaporowej ceny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy