OFICJALNIE: Union sprowadził chorwackiego napastnika

OFICJALNIE: Union sprowadził chorwackiego napastnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Union Berlin

Union Berlin pozyskał Petara Musę ze Slavii Praga.

Chorwat pełnił w rundzie jesiennej obecnego sezonu rolę dżokera w barwach Slavii Praga. Kontuzje Maxa Kruse i Anthony'ego Ujaha spowodowały, że sprowadził go do siebie Union Berlin.

Petar Musa przenosi się do Niemiec na zasadzie wypożyczenia. Strony porozumiały się w ostatnich godzinach co do umowy obowiązującej do 30 czerwca 2021 roku.

- Cieszę się, że ten transfer doszedł do skutku i już nie mogę doczekać się gry w Bundeslidze. Jak dotąd Union ma fantastyczny sezon i spisuje się świetnie. Liczę na to, że szybko znajdę nić porozumienia z kolegami - przyznał po podpisaniu kontraktu.

22-latek to wychowanek NK Zagrzeb. W swojej karierze był też związany z Interem Zapresic, by w lipcu 2017 roku trafić do Slavii Praga.

W trwających rozgrywkach napastnik zanotował 21 występów. W tym czasie czterokrotnie udawało mu się pokonywać bramkarza drużyny przeciwnej.

Nowa drużyna Musy to po 19 kolejkach ósma siła Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy