Oficjalnie: Vacek w Piaście

Oficjalnie: Vacek w Piaście
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: AC Sparta Praga

Kamil Vacek zagra w Piaście.

Sparta Praga poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że sześciokrotny reprezentant Czech spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu w zespole z Gliwic. Pozyskanie doświadczonego zawodnika to duże wzmocnienie polskiego klubu.

28-latek jest nominalnym pomocnikiem, odnajdującym się zarówno w grze defensywnej, jak i ofensywnej. Swoją poważną karierę zaczynał w barwach Sigmy Ołomuniec, a następnie zaliczył epizod Arminii Bielefeld. Po nieudanej przygodzie w Niemczech, wrócił do ojczyzny, podpisując w 2007 roku kontrakt ze Spartą. Po czterech owocnych latach odszedł do Chievo, by po średnim sezonie znów wrócić do Pragi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy