OFICJALNIE: Vagner w FC Metz

OFICJALNIE: Vagner w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o sprowadzeniu Vagnera.

Dobra postawa skrzydłowego na zapleczu Ligue 1, gdzie przebywał na wypożyczeniu z Saint-Étienne do Nancy, doprowadziła do tego, że zainteresowały się nim kluby z najwyższego poziomu rozgrywkowego.

Ostatecznie sam piłkarz postanowił dołączyć do FC Metz.

Vagner przenosi się do tej drużyny na zasadzie transferu gotówkowego za trzy miliony euro. Ze wspomnianym podmiotem podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

24-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 18 meczów. W tym czasie zdobył osiem bramek i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy