Oficjalnie: Valdo wraca do Levante fot. Transfery.info
Źródło: Levante UD

Valmiro Lopes Rocha, bardziej znany jako Valdo po zaledwie pół roku spędzonym w meksykańskim Atlante FC wraca do swojego poprzedniego klubu - Levante.

Urodzony w Villablino, piłkarz z Republiki Zielonego Przylądka dołączył do klubu z Walencii w ramach półrocznego wypożyczenia.

Dzisiaj, około 9:15 Valdo rozpoczął wymagane badania lekarskie, po czym złoży podpis pod kontraktem.

W barwach meksykańskiego klubu wychowanek Realu Madryt rozegrał raptem 4 występy, spędzając na boisku jedynie 60 minut.

Po bardzo udanym zeszłym sezonie w barwach popularnych "Żab", w którym prawoskrzydłowy wystąpił w 35 spotkaniach zaliczając blisko 3 tysiące minut na boisku notując 6 bramek i 7 asyst, postanowił wrócić by pomóc zespołowi i w tym sezonie ponownie zakwalifikować się do europejskich pucharów.