Oficjalnie: Valencia w WHU

Oficjalnie: Valencia w WHU
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: West Ham United FC

Enner Valencia został potwierdzony jako nowy zawodnik West Ham United.

"Młoty" zapłacą CF Pachuca około osiem milionów funtów, a sam zawodnik w ramach pięcioletniej umowy zarobi 40 tysięcy funtów tygodniowo (plus 10 tysięcy "wyjściówki").
 
24-letni napastnik wypromował się podczas Mistrzostw Świata w Brazylii, strzelając trzy bramki w barwach reprezentacji Ekwadoru. Wcześniej bardzo dobrze spisywał się też w lidze meksykańskiej - w poprzednim sezonie zaliczył 18 trafień w 23 meczach.
 
Valencia podpisze kontrakt dopiero po otrzymaniu pozwolenia na pracę na Wyspach Brytyjskich, co jednak nie powinno stanowić problemu.
 
Będzie dziewiątym Ekwadorczykiem w historii Premier League po Christianie Benitezie, Felipe Caicedo, Segundo Castillo, Ulisesie de la Cruzie, Agustinie Delgado, Fernando Guerrero, Ivanie Kaviedesie i Antonio Valencii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy