Oficjalnie: Van Bommel w PSV

Oficjalnie: Van Bommel w PSV
Redakcja
Redakcja
Źródło: PSV Eindhoven

Mark van Bommel wrócił do Holandii i związał się rocznym kontraktem z PSV.

Dla 35-letniego Holendra będzie to prawdopodobnie ostatni sezon, jako zawodnik. Były gracz między innymi Barcelony, Bayernu, czy Milanu wrócił do klubu, w którym występował już w latach 1999-2005. W PSV będzie występował z numerem 6 na koszulce i najprawdopodobniej za zasługi dla klubu z Eindhoven w tym sezonie będzie nosił opaskę kapitańską.

- Jestem bardzo zadowolony, że dokładnie po siedmiu latach będę mógł tutaj zagrać - powiedział Van Bommel.

- Przed wyjazdem do FC Barcelony powiedziałem, że bardzo chciałbym tu kiedyś wrócić. Jeśli daję słowo, to zawsze go dotrzymuję. Czuję się tak, jakbym wracał do domu. Gdy jechałem dziś do Eindhoven dostałem gęsiej skórki. Czuję, że mogę dodać wartości temu zespołowi wierzę, że odzyskamy tytuł po tych kilku latach, które w rzeczywistości nie były zwykle dla tego klubu. Mogę jeszcze dodać coś do historii PSV.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy skład [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy skład [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy