OFICJALNIE: Veloso wraca z bezrobocia. Zagra z reprezentantem Polski

OFICJALNIE: Veloso wraca z bezrobocia. Zagra z reprezentantem Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Genoa

Miguel Veloso wraca do gry.

32-letni defensywny pomocnik pozostawał bez klubu po tym, jak rozstał się z Genoą. Przez kilka miesięcy nie związał się z żadnym innym zespołem i... właśnie został ponownie zakontraktowany przez włoską drużynę, której największą gwiazdą jest obecnie Krzysztof Piątek. Nie zostało to potwierdzone, ale można przypuszczać, że jego umowa będzie ważna do 30 czerwca 2019 roku.

Dla Veloso to już trzecia przygoda z Genoą. Wcześniej reprezentował jej barwy w latach 2010-2012. Łącznie Portugalczyk rozegrał w koszulce „Rossoblu” 101 meczów. Zdobył w nich cztery bramki i zanotował 13 asyst.

32-latek na koncie ma również występy w Sportingu i Dynamie Kijów. Z tym pierwszym wygrał dwa Puchary Portugalii, a z drugim - po dwa razy sięgnął po mistrzostwo oraz Puchar Ukrainy. W portugalskiej kadrze strzelił trzy gole w 56 spotkaniach.

Genoa z dorobkiem 12 punktów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli Serie A. Dziewięć z 12 wszystkich strzelonych przez nią ligowych goli jest autorstwa wspomnianego Piątka.

Niedawno zespół ze Stadio Luigi Ferraris znowu przejął Ivan Jurić, który współpracował już z Veloso.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy