Oficjalnie: Vernon De Marco w Lechu

Oficjalnie: Vernon De Marco w Lechu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech

Vernon De Marco będzie kolejnym wzmocnieniem Lecha.

Poznański klub poinformował swoich karnetowiczów za pośrednictwem SMS-a, że na testy medyczne przyleciał wspomniany 24-latek. Jeśli badania - traktowane jako formalność - nie wykażą niczego niepokojącego, zostanie wypożyczony na najbliższy sezon.

Argentyńczyk to środkowy obrońca Slovana, który wykupił go w styczniu 2017 roku z MFK Zemplín Michalovce. Co istotne w perspektywie przyszłej gry w Ekstraklasie, posiada hiszpański paszport, zatem nie będzie uwzględniany przez limit obcokrajowców.

To już czwarty nowy nabytek „Kolejorza” przed nowym sezonem. Dziś poinformowano o pozyskaniu Denissa Rakeļsa (WIĘCEJ) oraz Mario Šituma (WIĘCEJ), wcześniej z kolei potwierdzono zakontraktowanie Emila Dilavera (WIĘCEJ). Jako, że to już drugi defensor niewykluczone, że z klubem pożegna się Jan Bednarek, mający bardzo ciekawe oferty zagraniczne.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy