OFICJALNIE: VfB Stuttgart wzmacnia ofensywę. Nowy skrzydłowy i rozgrywający

OFICJALNIE: VfB Stuttgart wzmacnia ofensywę. Nowy skrzydłowy i rozgrywający
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: VfB Stuttgart

VfB Stuttgart poinformował o przeprowadzeniu dwóch transferów. Przybyli Genki Haraguchi oraz Gil Dias.

„Szwaby” niebezpiecznie zbliżyły się do strefy spadkowej, na co wpływ miały remisy z Mainz i Hoffenheim, a także porażka z RB Lipsk. Następstwem tego są wzmocnienia.

Na Marcedez-Benz Arenę sprowadzeni zostali nominalny skrzydłowy oraz ofensywny pomocnik.

Gil Dias przestał wybiegać na boiska w barwach Benfiki, dlatego „Orły” nie zamierzały zamykać mu drzwi do odejścia. Mając to na uwadze, kluby dobiły targu, zamykając operację w ramach transferu definitywnego.

26-letni Portugalczyk podpisał umowę ważną do połowy 2025 roku i otrzymał koszulkę z numerem 31.

Zawodnik na swoim koncie ma występy w takich drużynach jak Fiorentina, AS Monaco czy Nottingham Forest.

Jeszcze większym doświadczeniem pochwalić może się Genki Haraguchi. 31-latek, który dotąd grał w Unionie Berlin, przybył za milion euro.

Ofensywny pomocnik w samej Bundeslidze uzbierał już 160 spotkań, na co składa się pobyt również w Hannoverze 96 i Herthcie.

74-krotny reprezentant Japonii złożył podpis na umowie z datą końcową 30 czerwca 2024.

To premierowe wzmocnienia w wykonaniu VfB Stuttgart. W międzyczasie sprzedany został Alexis Tibidi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy