OFICJALNIE: VfB Stuttgart wzmacnia ofensywę. Nowy skrzydłowy i rozgrywający

OFICJALNIE: VfB Stuttgart wzmacnia ofensywę. Nowy skrzydłowy i rozgrywający
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: VfB Stuttgart

VfB Stuttgart poinformował o przeprowadzeniu dwóch transferów. Przybyli Genki Haraguchi oraz Gil Dias.

„Szwaby” niebezpiecznie zbliżyły się do strefy spadkowej, na co wpływ miały remisy z Mainz i Hoffenheim, a także porażka z RB Lipsk. Następstwem tego są wzmocnienia.

Na Marcedez-Benz Arenę sprowadzeni zostali nominalny skrzydłowy oraz ofensywny pomocnik.

Gil Dias przestał wybiegać na boiska w barwach Benfiki, dlatego „Orły” nie zamierzały zamykać mu drzwi do odejścia. Mając to na uwadze, kluby dobiły targu, zamykając operację w ramach transferu definitywnego.

26-letni Portugalczyk podpisał umowę ważną do połowy 2025 roku i otrzymał koszulkę z numerem 31.

Zawodnik na swoim koncie ma występy w takich drużynach jak Fiorentina, AS Monaco czy Nottingham Forest.

Jeszcze większym doświadczeniem pochwalić może się Genki Haraguchi. 31-latek, który dotąd grał w Unionie Berlin, przybył za milion euro.

Ofensywny pomocnik w samej Bundeslidze uzbierał już 160 spotkań, na co składa się pobyt również w Hannoverze 96 i Herthcie.

74-krotny reprezentant Japonii złożył podpis na umowie z datą końcową 30 czerwca 2024.

To premierowe wzmocnienia w wykonaniu VfB Stuttgart. W międzyczasie sprzedany został Alexis Tibidi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy