OFICJALNIE: Vincent Janssen wrócił do Europy
2022-06-18 19:26:06; Aktualizacja: 3 lata temu
Vincent Janssen został zawodnikiem Royal Antwerp FC.
Dwa lata trwała meksykańska przygoda Vincenta Janssena z Monterrey. 28-letni napastnik właśnie związał się z Royal Antwerp FC kontraktem ważnym do 30 czerwca 2026 roku. Kwota transferu nie została potwierdzona.
Janssen rozegrał w Meksyku 94 spotkania, notując 24 trafienia i pięć asyst. W tym czasie sięgnął z zespołem po mistrzostwo kraju oraz triumf w Lidze Mistrzów CONCACAF.
Janssen to król strzelców Eredivisie z 2016 roku. Holender występował wtedy w barwach AZ Alkmaar i zdobył 27 bramek na najwyższym rodzimym szczeblu. Wysoka forma strzelecka zaowocowała transferem za 22 miliony euro do Tottenhamu. Napastnik nie zawojował jednak Anglii i w międzyczasie został wypożyczony przez londyńczyków do Fenerbahçe. Potem na zasadzie transferu definitywnego trafił do Meksyku.Popularne
Royal Antwerp zakończyło zmagania w ostatnim sezonie na czwartym miejscu w tabeli belgijskiej ekstraklasy i zagra w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Zmierzy się w niej z IF Elfsborg.











![Losowanie baraży o mundial. Z kim zagra reprezentacja Polski? [RELACJA NA ŻYWO]](img/photos/112729/170x113/polska.jpg)


![Vladislavs Gutkovskis z głośnym powrotem do Ekstraklasy?! Już nic nie stoi na przeszkodzie [OFICJALNIE]](img/photos/112816/170x113/vladislavs-gutkovskis.jpg)




![Losowanie baraży o mundial. Z kim zagra reprezentacja Polski? [RELACJA NA ŻYWO]](img/photos/112729/90x60/polska.jpg)


![Vladislavs Gutkovskis z głośnym powrotem do Ekstraklasy?! Już nic nie stoi na przeszkodzie [OFICJALNIE]](img/photos/112816/90x60/vladislavs-gutkovskis.jpg)






