OFICJALNIE: Vlad Chiricheş i Leonardo Sernicola w Cremonese

OFICJALNIE: Vlad Chiricheş i Leonardo Sernicola w Cremonese
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Cremonese

US Cremonese potwierdziło angaże Vlada Chiricheşa oraz Leonardo Sernicoli, byłych już zawodników US Sassuolo Calcio.

Beniaminek Serie A chciał zatrzymać u siebie 24-letniego lewego obrońcę, który przyczynił się do awansu. Przy okazji rozmów odnośnie wykupu Włocha poruszono wątek zakontraktowania doświadczonego stopera.

Rumun przybywa na mocy transferu definitywnego. Nie zostało to potwierdzone, ale najprawdopodobniej podpisał on kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku, a w porozumieniu znalazła się również opcja przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

32-latek posiada spore doświadczenie we włoskiej ekstraklasie. Kapitan reprezentacji Rumunii jako gracz SSC Napoli i Sassuolo Calcio zgromadził 94 występy. Wcześniej bronił barw Tottenhamu Hotspur czy FCSB.

US Cremonese zakończyło poprzedni sezon na drugim miejscu w tabeli Serie B. Uzyskało zatem bezpośrednią przepustkę do gry w wyższej lidze.

Ekipie udało się również pozyskać Ionuța Radu, rodaka Chiricheşa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy