Oficjalnie: Wakaso w Panathinaikosie

Oficjalnie: Wakaso w Panathinaikosie
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Panathinaikos Ateny

Wakaso Mubarak został nowym zawodnikiem Panathinaikosu.

25-latek w ostatnim sezonie występował na zasadzie wypożyczenia z Rubinu Kazań w Las Palams. W sumie dla drużyny z Wysp Kanaryjskich zagrał w 20 meczach, w których strzelił jednego gola. Chociaż klub z Primera División posiadał prawo pierwokupu Ghańczyka, nie skorzystał z niego.

Ostatecznie zawodnik przenosi się do trzeciej siły Grecji. Nie zostało podane do wiadomości, ile Panathinaikos musiał zapłacić za pomocnika. Wiadomo natomiast, że podpisał on z klubem z Aten kontrakt do 2019 roku.

Wakaso w przeszłości występował w takich drużynach jak Villarreal, Espanyol czy Celtic. W reprezentacji Ghany ma na swoim koncie 41 meczów i 11 goli. Jest wicemistrzem Afryki z zeszłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy