Oficjalnie: Wasilewski zdecydował!

Oficjalnie: Wasilewski zdecydował!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Marcin Wasilewski

Marcin Wasilewski podpisał nowy, roczny kontrakt z Leicester City.

O przedłużeniu swojej przygody z aktualnym mistrzem Anglii polski obrońca poinformował za pośrednictwem Instagrama.

 

"Dzisiaj podpisałem nowy kontrakt z Leicester City. Cieszę się, że przez kolejny rok będę częścią tego zespołu i klubu" - napisał.

 

Przypominamy także, że Wasilewski trafił do ekipy z King Power Stadium we wrześniu 2013 roku. Od tego czasu rozegrał 72 spotkania w barwach aktualnych mistrzów Anglii , w których zdobył dwa gole oraz zaliczył tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy