Oficjalnie: Weiss w Olympiakosie

Oficjalnie: Weiss w Olympiakosie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Olympiakos Pireus

Słowacki pomocnik Vladimír Weiss opuścił Pescarę, która spadła do Serie B, i podpisał umowę z Olympiakosem Pireus.

Weiss związał się z grecką drużyną trzyletnią umową. Udzielił już nawet pierwszego wywiadu dla klubowej telewizji.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu jestem tutaj. Po ciężkich negocjacjach z ludźmi z Olympiakosu, podpisaliśmy umowę na trzy lata. Wiem jakie są cele Olympiakosu, to grupa ludzi, którzy mają duże ambicje i mam nadzieję im i trenerowi pomóc w ich realizacji – przyznał 23-latek.

Transfer do Grecji to już szósty zespół w karierze Słowaka. Wychowanek Manchesteru City był z niego wypożyczany do kolejno: Boltonu, Glasgow Rangers i Espanyolu. Rok temu wygasł jego kontrakt z „The Citizens” i przeniósł się do Pescary.

Od 2009 roku jest reprezentantem Słowacji. Debiutował u swojego ojca, również Vladimira Weissa, i prezentował się na tyle dobrze, że gra w niej do dziś. Był częścią zespołu na Mundial w 2010 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy