Oficjalnie: Weiss w Olympiakosie

Oficjalnie: Weiss w Olympiakosie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Olympiakos Pireus

Słowacki pomocnik Vladimír Weiss opuścił Pescarę, która spadła do Serie B, i podpisał umowę z Olympiakosem Pireus.

Weiss związał się z grecką drużyną trzyletnią umową. Udzielił już nawet pierwszego wywiadu dla klubowej telewizji.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu jestem tutaj. Po ciężkich negocjacjach z ludźmi z Olympiakosu, podpisaliśmy umowę na trzy lata. Wiem jakie są cele Olympiakosu, to grupa ludzi, którzy mają duże ambicje i mam nadzieję im i trenerowi pomóc w ich realizacji – przyznał 23-latek.

Transfer do Grecji to już szósty zespół w karierze Słowaka. Wychowanek Manchesteru City był z niego wypożyczany do kolejno: Boltonu, Glasgow Rangers i Espanyolu. Rok temu wygasł jego kontrakt z „The Citizens” i przeniósł się do Pescary.

Od 2009 roku jest reprezentantem Słowacji. Debiutował u swojego ojca, również Vladimira Weissa, i prezentował się na tyle dobrze, że gra w niej do dziś. Był częścią zespołu na Mundial w 2010 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy