OFICJALNIE: Widzew Łódź blisko drugiego transferu bramkarza w ostatnich dniach

OFICJALNIE: Widzew Łódź blisko drugiego transferu bramkarza w ostatnich dniach fot. taranchic / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Testy medyczne przenosinami do Widzewa Łódź przechodzi Wasyl Łytwynenko, o czym poinformował klub.

Widzew Łódź boryka się ostatni z problemami, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji bramkarza. Najpierw kontuzji doznał Jakub Wrąbel, a później jego los podzielił także Konrad Reszka. Z tego powodu postanowiono przeczesać rynek transferowy w celu wyszukania nowych twarzy.

Najpierw testowany był Ihor Łytowka, który jednak nie zrobił na sztabie szkoleniowym tak dużego wrażenia, by parafowano z nim umowę. Szukano zatem kogoś innego.

W ostatnich dniach kontrakt podpisał Henrich Ravas. Okazuje się, że poza nim drużynę zasili także Wasyl Łytwynenko.

Klub poinformował, że 30-latek przejdzie szczegółowe badania, po których powinien złożyć podpis pod kontraktem z pierwszoligowym zespołem, o ile wypadną one pomyślnie.

Ukrainiec to obecnie gracz drugoligowej Obłoni Kijów. W obliczu wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą, otrzymał możliwość zmiany barw. To prawo przysługuje mu do 7 kwietnia.

30-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 18 meczów. W dziesięciu z nich zachował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy