OFICJALNIE: Widzew Łódź blisko drugiego transferu bramkarza w ostatnich dniach

OFICJALNIE: Widzew Łódź blisko drugiego transferu bramkarza w ostatnich dniach fot. taranchic / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Testy medyczne przenosinami do Widzewa Łódź przechodzi Wasyl Łytwynenko, o czym poinformował klub.

Widzew Łódź boryka się ostatni z problemami, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji bramkarza. Najpierw kontuzji doznał Jakub Wrąbel, a później jego los podzielił także Konrad Reszka. Z tego powodu postanowiono przeczesać rynek transferowy w celu wyszukania nowych twarzy.

Najpierw testowany był Ihor Łytowka, który jednak nie zrobił na sztabie szkoleniowym tak dużego wrażenia, by parafowano z nim umowę. Szukano zatem kogoś innego.

W ostatnich dniach kontrakt podpisał Henrich Ravas. Okazuje się, że poza nim drużynę zasili także Wasyl Łytwynenko.

Klub poinformował, że 30-latek przejdzie szczegółowe badania, po których powinien złożyć podpis pod kontraktem z pierwszoligowym zespołem, o ile wypadną one pomyślnie.

Ukrainiec to obecnie gracz drugoligowej Obłoni Kijów. W obliczu wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą, otrzymał możliwość zmiany barw. To prawo przysługuje mu do 7 kwietnia.

30-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 18 meczów. W dziesięciu z nich zachował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy