OFICJALNIE: Wielka umowa Eintrachtu Frankfurt

OFICJALNIE: Wielka umowa Eintrachtu Frankfurt
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Eintracht Frankfurt

Stadion Eintrachtu Frankfurt po 15 latach zmieni nazwę.

Przez ostatnie półtorej dekady Waldstadion, jak zwyczajowo jest nazywany obiekt w stolicy Hesji, nosił nazwę Commerzbank-Arena. Dzisiaj klub ogłosił jednak, że chociaż pozostanie w ścisłych relacjach z bardzo silnym w mieście sektorem finansowym, nowym sponsorem stadionu został jego inny przedstawiciel - Deutsche Bank.

Wraz w wejściem w życie nowego kontraktu obiekt, na którym swoje domowe mecze rozgrywają „Die Adler”, od nowego sezonu zmieni nazwę na Deutsche Bank Park. Bank nie będzie pełnił jedynie funkcji sponsora tytularnego stadionu Eintrachtu. Ma również współpracować z klubem na innych płaszczyznach, m.in. w zakresie nowoczesnych cyfrowych rozwiązań biznesowych, które będą mogły zostać przedstawione w przyszłości kibicom.

Eintracht na nowym kontrakcie, który został parafowany aż do 2027 roku, zarobi też spore pieniądze. Według doniesień „Bilda”, klub z Frankfurtu za całą umowę zainkasuje aż 38 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Domowa koszulka Realu Madryt na nowy sezon. Adidas usunął jeden element [FOTO] Domowa koszulka Realu Madryt na nowy sezon. Adidas usunął jeden element [FOTO] Håland wyrzucony z klubu nocnego [WIDEO] Håland wyrzucony z klubu nocnego [WIDEO] Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy