OFICJALNIE: Wielki pech Contiego. Bardzo długa przerwa

OFICJALNIE: Wielki pech Contiego. Bardzo długa przerwa fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Milan

Milan potwierdził, że Andreę Contiego czeka długa przerwa od piłki.

Sprawdziły się niestety informacje podawane wcześniej przez media z Półwyspu Apenińskiego. Włoski defensor uszkodził więzadła krzyżowe przednie w lewym kolanie i w sobotę przejdzie operację. Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez „Rossonerich”, przerwę w grze Contiego szacuje się na sześć miesięcy. Powinniśmy zobaczyć go więc z powrotem na boisku w końcowej fazie sezonu.


Conti może mówić o wielkim pechu, wszak dopiero co trafił do Milanu. Klub z San Siro zapłacił za niego Atalancie aż 25 milionów euro.


Od tego momentu Włoch rozegrał w jego koszulce w sumie pięć spotkań w Serie A i eliminacjach Ligi Europy. Ostatnio nie trenował, co było efektem problemów z kostką.


Conti zapracował na transfer do Milanu świetnym poprzednim sezonem. W jego trakcie prawy defensor zanotował 33 występy w Serie A. Zdobył w nich aż osiem bramek, do których dorzucił cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy