Oficjalnie: Wiese w Hoffenheim

Oficjalnie: Wiese w Hoffenheim fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: TSG 1899 Hoffenheim

Zgodnie ze spekulacjami prasowymi Tim Wiese w następnym sezonie zagra w Hoffenheim. „Wieśniaki” potwierdziły rychłe zatrudnienie bramkarza na zasadzie wolnego transferu i podpisanie z nim czteroletniego kontraktu.

30-letni Wiese zmienił klub po aż siedmiu latach spędzonych w Werderze Brema, do którego zresztą też trafił na zasadzie wolnego transferu. Głównym powodem przeprowadzki mają być względy finansowe. W Werderze zarabiał 2,8 miliona euro rocznie, w Hoffenheim najprawdopodobniej zarobi jeszcze więcej.

- Spędziłem siedem wspaniałych lat w Werderze. Pięć razy zagrałem w Lidze Mistrzów i raz zdobyłem Puchar Niemiec. To była świetna przygoda, z fantastycznymi kibicami i znakomitym trenerem. Jednak teraz chcę spróbować czegoś nowego – tak doświadczony bramkarz komentował w „Bildzie” decyzję o odejściu z Werderu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy