OFICJALNIE: Wietrzenie szatni w GKS-ie Tychy. Odchodzi czterech graczy!

OFICJALNIE: Wietrzenie szatni w GKS-ie Tychy. Odchodzi czterech graczy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GKS Tychy

GKS Tychy nie będzie kontynuował współpracy z Łukaszem Bogusławskim, Edgarem Bernhardtem, Jakubem Vojtušem i Arturem Siemaszko.

Umowy pierwszej trójki nie zostały przedłużone. Natomiast wypożyczenie tego ostatniego dobiegło już końca. Tym samym cała czwórka żegna się z GKS-em Tychy.

Największym stażem mógł pochwalić się Bogusławski, który trafił do śląskiej ekipy latem 2017 roku. Przed dwa sezony rozegrał on 35 spotkań. O jeden mecz więcej na swoim koncie ma Vojtuš, który dodatkowo ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przygoda Siemaszki z „Trójkolorowymi” nie przebiegała po myśli żadnej ze stron. 22-latek zdołał wystąpić jedynie w sześciu spotkań. W związku z tym powróci on do Zagłębia Lubin. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy