OFICJALNIE: Wilfried Bony do wzięcia

OFICJALNIE: Wilfried Bony do wzięcia fot. Al-Ittihad FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wilfried Bony

Wilfried Bony rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z Al-Ittihad.

Wielokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej zdecydował się po blisko rocznym pobycie w Arabii Saudyjskiej na przedwczesne zakończenie współpracy z „Tygrysami”, z którymi miał być formalnie związany do 30 czerwca 2021 roku.

„Rada dyrektorów Al-Ittihad i ja doszliśmy do porozumienia w sprawie rozwiązania naszego stosunku pracy. Bardzo dziękuję klubowi, piłkarzom i kibicom za całe wsparcie i wspólnie spędzony czas. Życzę Al-Ittihad wszystkiego najlepszego w przyszłości” - napisał napastnik na Twitterze.

31-latek bardzo długo poszukiwał nowego zespołu po rozstaniu ze Swansea City i dopiero po ponad półrocznej przerwie związał się z saudyjską drużyną.

W jej barwach zdążył wystąpić w jedenastu spotkaniach, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Były gracz takich ekip jak Sparta Praga, Manchester City czy Stoke City jest teraz otwarty na każdą propozycję i nie wyklucza powrotu do gry na europejskich boiskach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy