OFICJALNIE: Williot Swedberg w Celcie

OFICJALNIE: Williot Swedberg w Celcie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celta

Celta poinformowała we wczesne piątkowe popołudnie o sprowadzeniu utalentowanego Williota Swedberga.

Celta zakończyła poprzedni sezon na solidnym jedenastym miejscu w tabeli La Ligi. Wydaje się jednak, że apetyty klubowych władz są zdecydowanie większe i sięgają występów w europejskich pucharów.

Żeby jednak to osiągnąć pion sportowy musi wykonać tytaniczną pracę. Pierwsze efekty tego można zaobserwować w piątek, bo właśnie tego dnia sfinalizowany został pierwszy letni zakup.

Do zespołu z Galicji przenosi się Williot Swedberg. Utalentowany środkowy pomocnik ma za sobą fanstyczny sezon w barwach Hammarby, co poskutkowało przenosinami do ligi hiszpańskiej.

Strony porozumiały się w kwestii kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku. Szwed przeszedł już także szczegółowe badania, które wypadły pomyślnie.

Jeśli mowa natomiast o kwocie transakcji, to nieoficjalnie mówi się, że ta wyniosła pięć milionów euro. Do tego Hammarby może liczyć także na potencjalne bonusy, które są uzależnione od indywidualnych dokonań zawodnika.

18-latek w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 21 spotkań. W tym czasie zdobył sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy