Oficjalnie: Wilson 2019

Oficjalnie: Wilson 2019
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: A.F.C. Bournemouth

Callum Wilson podpisał nową umowę z Bournemouth.

23-latek został doceniony przez działaczy beniaminka Premier League nową, czteroletnią umową. Wilson ma za sobą świetny poprzedni sezon - jego dwadzieścia ligowych goli oraz trzynaście asyst przyczyniło się do awansu ekipy z niespełna dwustutysięcznego miasta do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju.


Wilson jest piłkarzem “The Cherries” zaledwie od roku - w czasie poprzedniego letniego okna transferowego zasilił szeregi tego zespołu przychodząc z Coventry za 3 miliony funtów. Z miejsca stał się idolem kibiców, a swoją dobrą grą zasłużył na powołanie do młodzieżowej reprezentacji Anglii.


Nowe porozumienie położyło również kres spekulacjom transferowym dotyczącym jego osoby - chęć pozyskania go wyrażały Chelsea, Arsenal oraz Aston Villa.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy