OFICJALNIE: Wilson Isidor w Lokomotiwie Moskwa

OFICJALNIE: Wilson Isidor w Lokomotiwie Moskwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Lokomotiw Moskwa poinformował o angażu Wilsona Isidora, byłego napastnika AS Monaco.

Tomas Zorn, po odejściu Ralfa Rangnicka, przejął pełną pieczę nad pionem sportowym. Niemiec ma swój własny plan na budowanie zespołu i już widać tego pierwsze efekty.

Po pożegnaniu z Fiodorem Smołowem oraz Witalijem Lisakowiczem przybyli na ich miejsce Jan Kuchta, a także Wilson Isidor.

Angaż tego drugiego został potwierdzony dopiero dzisiaj, gdyż zawodnik początkowo nie był przekonany do pomysłu przeprowadzki na RZD Ariena.

Zorn musiał rywalizować z takimi klubami jak Angers, ale ostatecznie udało mu się nakłonić 21-latka do wybrania oferty „Kolejarzy”. Jednocześnie zapowiedział on, że nadal pracuje nad dalszymi wzmocnieniami.

Isidor od połowy 2018 roku był związany z akademią młodzieżową AS Monaco, a po dwóch wypożyczeniach wrócił do czerwono-białych i w trwającym sezonie uzbierał 9 występów, w tym dwa w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Poza nominalną pozycją środkowego napastnika, Francuz odnajduje się na obu skrzydłach. To dodatkowy atut, który przekonał Lokomotiw do zapłacenia za niego trzech milionów euro, z czego od pół do miliona w formie bonusów.

Nowa „dziewiętnastka” w zespole podpisała kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. O szybszą aklimatyzację zadba Alexis Beka Beka, jego rodak.

Wcześniej przybył jeszcze Mark Mampassi, ex-stoper Szachtara Donieck.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy