OFICJALNIE: Wilson Isidor w Zenicie Sankt Petersburg

OFICJALNIE: Wilson Isidor w Zenicie Sankt Petersburg
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Zenit Sankt Petersburg

Wilson Isidor został wypożyczony do końca sezonu 2023/2024 z Lokomotiwu Moskwa do Zenitu Sankt Petersburg.

Aktualny mistrz Rosji zapłacił za możliwość korzystania z usług tego zawodnika 1,35 miliona euro.

23-letni środkowy napastnik trafił do zespołu ze stolicy Rosji w styczniu zeszłego roku. Od tego czasu rozegrał dla niego 42 spotkania, w których strzelił 19 goli i zanotował siedem asyst.

Francuz o haitańskich korzeniach jest wychowankiem Stade Rennais, jednak w jego barwach nigdy nie zadebiutował w Ligue 1. Następnie przeniósł się do AS Monaco, gdzie zagrał 12 razy na seniorskim poziomie. Przebywał również na wypożyczeniach w Stade Lavallois i FC Borgo, występujących na trzecim poziomie rozgrywkowym.

Z młodzieżową reprezentacją Francji w przeszłości brał udział w mistrzostwach świata U-17, gdzie strzelił dwa gole, a także w mistrzostwach Europy U-17 i U-19.

Kadrę Zenitu Sankt Petersburg podczas letniego okienka wzmocnili Strahinja Eraković z Crvenej zvezdy, Gustavo Mantuan z Corinthians, Aleksandr Kowalenko z FK Soczi, Denis Adamow z Lokomotiwu Moskwa, Nikita Gojło z FK Pari Niźny Nowogród, Mário Fernandes z Internacionalu i Du Queiroz z Corinthians.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy