OFICJALNIE: Witan i Jagiełło odeszli z Chojniczanki
2020-07-21 10:51:00; Aktualizacja: 5 lat temu
Andrzej Witan i Aleksander Jagiełło nie są już piłkarzami Chojniczanki Chojnice.
Za piłkarzami z Chojnic bardzo słaby sezon. Zespół miał walczyć o awans, a zamiast tego zaliczył spadek. Teraz żegnają się z nim kolejni piłkarze.
W poniedziałek informowaliśmy o odejściu Seweryna Michalskiego, teraz jego los podzielili Andrzej Witan i Aleksander Jagiełło.
Jeśli chodzi o tego pierwszego, jego umowa miała obowiązywać jeszcze przez rok, jednak klub postanowił skorzystać z możliwości jej rozwiązania w razie spadku.Popularne
30-latek rozegrał w tym sezonie osiem spotkań.
Drugi z nich był natomiast wypożyczony z Piasta Gliwice. Nie zdecydowano się, by kontynuować z nim współpracę, dlatego wróci do ekipy Waldemara Fornalika.
Jagiełło zanotował osiem występów.














![Kapitan Nigerii nie zagra na Pucharze Narodów Afryki. Niespodziewanie kończy reprezentacyjną karierę w wieku 32 lat [OFICJALNIE]](img/photos/113294/170x113/william-troost-ekong.jpg)
![Puchar Polski: Składy na Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków [OFICJALNIE]](img/photos/113178/170x113/zawisza-bydgoszcz-wisla-krakow.jpg)






![Kapitan Nigerii nie zagra na Pucharze Narodów Afryki. Niespodziewanie kończy reprezentacyjną karierę w wieku 32 lat [OFICJALNIE]](img/photos/113294/90x60/william-troost-ekong.jpg)
![Puchar Polski: Składy na Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków [OFICJALNIE]](img/photos/113178/90x60/zawisza-bydgoszcz-wisla-krakow.jpg)



![Niespodzianka! Jagiellonia Białystok poza burtą w Pucharze Polski [WIDEO]](img/photos/113290/170x113/radosc-gks-katowice.jpg)



