OFICJALNIE: Włochy zmierzą się w meczu towarzyskim z Niemcami

OFICJALNIE: Włochy zmierzą się w meczu towarzyskim z Niemcami
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIGC | Football Italia

Przed Euro 2020 dojdzie do towarzyskiej potyczki reprezentacji Włoch z Niemcami.

„Azzurri” doskonale poradzili sobie w eliminacjach do przyszłorocznego czempionatu, czego najlepszym dowodem jest fakt, że już 12 października byli oni pewni gry na turnieju głównym. Łącznie zgromadzili oni aż 30 punktów i tym samymi wygrali wszystkie dziesięć spotkań.

W drodze niedawno przeprowadzonego losowania ekipa z Półwyspu Apenińskiego została przydzielona do grupy A wraz z Turcją, Szwajcarią i Walią. Nim jednak podopieczni Roberto Manciniego przystąpią do rywalizacji na Euro 2020, rozegrają kilka meczów towarzyskim.

Dziś potwierdzono, że jednym z jej rywali będzie reprezentacja Niemiec, a do potyczki dojdzie 31 marca. Jak dotąd obie ekipy rywalizowało ze sobą 35 razy. Lepszym bilansem pochwalić mogą się Włosi, którzy mają na swoim koncie 12 zwycięstw (przy ośmiu wygranych „Orłów”).

Według nieoficjalnych informacji drugim z przeciwników włoskiej kadry podczas marcowej przerwy na mecze reprezentacyjne będą Anglicy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy