OFICJALNIE: Wójcicki w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Wójcicki w Zagłębiu Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu Jakuba Wójcickiego.

Po tym, jak Alan Czerwiński zdecydował się na przeprowadzkę do Lecha Poznań, władze Zagłębia zaczęły rozglądać się za jego następcą. Wybór padł na Jakuba Wójcickiego.

32-latek przenosi się do Lubina z Białegostoku na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Wójcicki to wychowanek Znicza Pruszków. W swojej karierze był też związany z Piastem Piastów, Zawiszą Bydgoszcz, Cracovią i wspomnianą Jagiellonią.

W minionym sezonie rozegrał  27 meczów. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Defensor to drugi letni transfer Zagłębia Lubin. Wcześniej do zespołu dołączył Jakub Żubrowski z Korony Kielce.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy