OFICJALNIE: Wojciech Hajda w Sandecji Nowy Sącz

OFICJALNIE: Wojciech Hajda w Sandecji Nowy Sącz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz pozyskała Wojciecha Hajdę.

Pierwszoligowiec kompletuje zespół przed startem rundy wiosennej. W ostatnich dniach do zespołu prowadzonego przez Dariusza Dudka dołączył Wojciech Hajda.

20-latek przenosi się do Sandecji Nowy Sącz z Górnika Zabrze. Strony doszły do konsensusu w kwestii wypożyczenia, które będzie ważne do 30 czerwca 2021 roku.

W nowym zespole powinien wzmocnić rywalizację w środku pola.

Do pewnego momentu kariera Hajdy rozwijała się wręcz wzorowo. Wszystko przerwała jednak kontuzja, której nabawił się w czerwcu 2018 roku. Wtedy to doznał kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych i stracił wiele miesięcy gry.

Od tamtej pory stara się wrócić na odpowiednie tory. W rundzie jesiennej zagrał dla Górnika w sześciu meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy