OFICJALNIE: Wrąbel w Stali Mielec

OFICJALNIE: Wrąbel w Stali Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Jakuba Wrąbla.

Rozgrywki zaplecza Ekstraklasy startują lada dzień, a niektóre ekipy dopiero kompletują kadry. W tej grupie jest choćby Stal Mielec, która pozyskała Jakuba Wrąbla.

23-latek przenosi się do byłego mistrza Polski z Wisły Płock na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

W nowym miejscu golkiper będzie miał za zadanie pomóc drużynie w walce o awans do Ekstraklasy.

23-latek rozegrał w tym sezonie dla drużyny z Płocka trzy mecze. W dwóch z nich zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy