Oficjalnie: Wright-Phillips w NY Red Bulls

Oficjalnie: Wright-Phillips w NY Red Bulls
Redakcja
Redakcja
Źródło: New York Red Bulls

Znany przede wszystkim z gry w Manchesterze City i Southampton Bradley Wright-Phillips podpisał kontrakt z występującym w MLS Red Bullu Nowy Jork.

Urodzony w 1985 roku w Londynie Wright-Phillips jest wychowankiem akademii Manchesteru City. W pierwszym zespole "The Citizens" napastnik grał od 2004 do 2006 roku, poteme przez następne 3 lata występował w FC Southamton. W ostatnim sezonie Wright-Phillips był wypożyczony do Brenford z Charltonu Londyn.

Syn byłego napastnika reprezentacji Anglii Iana Wrighta oraz brat Shauna Wright-Phillipsa będzie rywalizował o miejsce w składzie m.in. ze słynnym Thierrym Henrym, który występuje w zespole z Nowego Jorku od 2010 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy