OFICJALNIE: Wszechstronny pomocnik zmienia klub w Serie A!

OFICJALNIE: Wszechstronny pomocnik zmienia klub w Serie A! fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta

Luca Rizzo został wypożyczony do Atalanty.

Urodzony w Genui gracz jest wychowankiem Sampdorii. W swojej karierze był już zawodnikiem takich klubów jak m.in. Modena, SPAL, czy Pisa. Od 2016 roku reprezentował barwy Bologny, w której obecnym sezonie rozegrał 11 ligowych spotkań, na które złożyły się 483 minuty. W tym czasie zdobył dwa gole.

Przyzwoita postawa na boiskach Serie A spowodowała, że chęć pozyskania pomocnika przejawiła wyżej notowana Atalanta. Klub zlokalizowany w Lombardii zdecydował się na wypożyczenie 25-latka do końca sezonu z opcją jego pierwokupu.

Rizzo jest wszechstronnie uzdolnionym zawodnikiem. Jego nominalną pozycją jest środek pola, ale może też występować na obu skrzydłach.

Atalanta zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Seria A z dorobkiem 30 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy