OFICJALNIE: Wszechstronny pomocnik zmienia klub w Serie A!

OFICJALNIE: Wszechstronny pomocnik zmienia klub w Serie A! fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta

Luca Rizzo został wypożyczony do Atalanty.

Urodzony w Genui gracz jest wychowankiem Sampdorii. W swojej karierze był już zawodnikiem takich klubów jak m.in. Modena, SPAL, czy Pisa. Od 2016 roku reprezentował barwy Bologny, w której obecnym sezonie rozegrał 11 ligowych spotkań, na które złożyły się 483 minuty. W tym czasie zdobył dwa gole.

Przyzwoita postawa na boiskach Serie A spowodowała, że chęć pozyskania pomocnika przejawiła wyżej notowana Atalanta. Klub zlokalizowany w Lombardii zdecydował się na wypożyczenie 25-latka do końca sezonu z opcją jego pierwokupu.

Rizzo jest wszechstronnie uzdolnionym zawodnikiem. Jego nominalną pozycją jest środek pola, ale może też występować na obu skrzydłach.

Atalanta zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Seria A z dorobkiem 30 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy