Oficjalnie: Wydra w Paderbornie

Oficjalnie: Wydra w Paderbornie
Filip Brzeziński
Filip Brzeziński
Źródło: SC Paderborn 07

Dominik Wydra został nowym piłkarzem SC Paderborn 07.

Austriacki środkowy pomocnik związał się ze spadkowiczem Bundesligi trzyletnim kontraktem. Oba kluby postanowiły, że kwota transakcji nie ujrzy światła dziennego.

- Dominik jest dynamiczny, potrafi świetnie podać i posiada umiejętność wygrywania bezpośrednich pojedynków. Ma walory zarówno ofensywne, jak i defensywne. To podnosi jakość naszej kadry - powiedział trener ''SCP'', Markus Gellhaus.

21-letni wychowanek Rapidu to młodzieżowy reprezentant kraju na różnych szczeblach wiekowych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy