Oficjalnie: Wymiana Juventus-Sassuolo

Oficjalnie: Wymiana Juventus-Sassuolo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus FC

Juventus pozyskał rozchwytywanego Domenico Berardiego z Sassuolo, a w drugą stronę powędrował Luca Marrone.

Obydwie umowy został zawarte na zasadzie współwłasności zawodników. Marrone przeniósł się do Sassuolo, aby móc regularnie występować w pierwszym zespole. Berardi zostanie na wypożyczeniu w beniaminku Serie A podczas najbliższego sezonu i razem z wychowankiem Juventusu będą się starali utrzymać klub w elicie.

Berardi to 19-letni napastnik, który jest produktem akademii Sassuolo. W ostatnim sezonie stał się kluczowym zawodnikiem zespołu, który wywalczył awans do Serie A. Włoch zdobył 11 goli w 37 występach w Serie B, czym przyciągnął zainteresowanie wielu klubów takich jak Manchester United.

Marrone jest wychowankiem Juventusu, dla którego rozegrał zaledwie 15 spotkań. W sezonie 2010-2011 był wypożyczony do Sieny, w której wystąpił w 18 spotkaniach. Może on grać na pozycji obrońcy lub pomocnika. Przejście do Sassuolo ma być dla niego krokiem w przód, ponieważ ze względu na mocną konkurencję jego szanse na grę w "Starej Damie" były bardzo małe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy