Oficjalnie: Yakubu w Al Rayyan

Oficjalnie: Yakubu w Al Rayyan
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Al Rayyan Sports Club

Al Rayyan Sports Club potwierdził na swojej stronie internetowej sprowadzenie Yakubu Aiyegbeniego.

Yakubu ostatnio występował lidze chińskiej w barwach Guangzhou R&F FC.
 
Swoją karierę seniorską rozpoczynał w Izraelu w Maccabi Hajfa. Z jednej z najbardziej utytułowanych izraelskich drużyn był wypożyczany do Hapoelu Kfar Saba i Portsmouth. Angielski zespół zdecydował się na transfer definitywny i Nigeryjczyk mógł się pokazać szerszej publiczności.
 
31-latek na Wyspach Brytyjskich występował również w: Middlesbrough, Evertonie, Leicester City i Blackburn Rovers. W 2012 roku zdecydował się odejść do Guangzhou. 
 
W reprezentacji Nigerii występuje od 2000 roku. Debiutował mając zaledwie 17 lat i uzbierał łącznie 54 występy, w których strzelił 20 bramek. W Katarze ma występować przez najbliższe półtora roku.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy