Oficjalnie: Yambéré w Anży

Oficjalnie: Yambéré w Anży
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Anży Machaczkała

Cédric Yambéré został nowym zawodnikiem Anży Machaczkała.

25-latek jest wychowankiem Bordeaux. W minionym sezonie zdołał zagrać dla "Żyrondystów" w sumie w 38 spotkaniach, w tym 27 w Ligue 1. Jocelyn Gourvennec, nowy trener "Les marine et blanc", uznał jednak, że nie będzie go potrzebował.

Zawodnik trafił do Anży, które miniony sezon zakończyło na 13. miejsce w lidze rosyjskiej, na zasadzie wypożyczenia. Były klub m.in. Samuela Eto'o zapewnił sobie prawo wykupu Francuza po sezonie.

To pierwszy zawodnik spoza Rosji lub Ukrainy, który przyszedł tego lata do drużyny prowadzonej przez niedawnego selekcjonera reprezentacji Czech, Pavla Vrbę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy