OFICJALNIE: Yanal trenerem Fenerbahçe

OFICJALNIE: Yanal trenerem Fenerbahçe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fenerbahçe

Fenerbahçe poinformowało o zakontraktowaniu Ersuna Yanala.

Fenerbahçe znajduje się obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Po piętnastej kolejce ligi tureckiej plasuje się w ligowej tabeli na przedostatnim, siedemnastym miejscu z dorobkiem zaledwie czternastu punktów.

Jedyny pozytyw płynące z ostatnich wydarzeń to fakt, że drużynie udało się awansować do 1/16 finału Ligi Europy. W ostatnim meczu grupowym musieli jednak uznać wyższość Spartaka Trnava. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Słowaków w stosunku 1:0.

Po tym starciu władze klubu postanowiły ogłosić nowego trenera. Został nim Ersun Yanal.

56-latek jest doskonale znany kibicom Fenerbahçe. Był bowiem trenerem tej ekipy w latach 2012-2013. Ponadto prowadził także między innymi Trabzonspor oraz reprezentację Turcji.

Jego kontrakt z nowym pracodawcą ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy