OFICJALNIE: Yordan Osorio przeniósł się do Parmy

OFICJALNIE: Yordan Osorio przeniósł się do Parmy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Porto | Parma

FC Porto poinformowało o dojściu do porozumienia z Parmą w sprawie przenosin Yordana Osorio.

Wenezuelczyk do „Smoków” trafił w styczniu 2018 roku, początkowo na wypożyczenie, a później dokonano jego wykupu za dwa miliony euro. Od tego czasu był on wypożyczany do Vitórii oraz Zenitu Sankt Petersburg.

Kiedy 26-latek wrócił z Rosji, już na stałe opuścił Estádio do Dragão. Jego zakontraktowanie ogłosiła bowiem Parma.

Jedenasta siła Serie A za transfer definitywny środkowego obrońcy bądź defensywnego pomocnika zapłaciła cztery miliony euro. Zawodnik podpisał umowę, która związała obie strony do 30 czerwca 2024 roku.

W ostatni dzień okna transferowego „Gialloblu” ogłosili również angaże Wylana Cypriena, Mihaia Mihăili, Maxime’a Busiego oraz Bartłomieja Maliszewskiego.

Co do Yordana Osorio, on w FC Porto rozegrał raptem jeden mecz, a poprzedniej kampanii, przebywając w Petersburgu, uzbierał 16 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy