OFICJALNIE: Yuri Alberto odszedł z Zenitu Sankt Petersburg

OFICJALNIE: Yuri Alberto odszedł z Zenitu Sankt Petersburg fot. Zenit
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Zenit Sankt Petersburg

Yuri Alberto wrócił do Corinthians Paulista. W odwrotnym kierunku - do Zenitu Sankt Petersburg - przenoszą się Ivan i Gustavo Mantuan.

Brazylijski napastnik lub skrzydłowy do Rosji przybył ledwie pół roku temu za 20 milionów euro i przez ten czas rozegrał 15 spotkań, zdobył sześć bramek oraz zanotował cztery asysty. Na sam koniec sięgnął po tytuł mistrza kraju.

Zawodnicy z Kraju Kawy przez kilka ostatnich miesięcy powtarzali, że nie zamierzają opuszczać państwa, mimo że w pobliskiej Ukrainie cały czas toczyły się walki. Koniec końców Yuri Alberto wraca do Brazylii.

O angaż 21-latka mocno zabiegało Corinthians Paulista, ale wobec wysokiej kwoty transferu stronom trudno było ustalić warunki stałego ruchu. W efekcie jesteśmy świadkami wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2023 roku.

W ramach rozliczenia „Pitercy” sprowadzają Ivana oraz Gustavo Mantuana. Obaj w połowie lipca zjawią się w Europie i przejdą testy medyczne, po czym dwunastomiesięczne wypożyczenia staną się faktem.

Ivan to blisko 25-letni bramkarz, a Mantuan jest nominalnym skrzydłowym i ma 21 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy